Kawa Coffee Journey Green Blend

Kawa Coffee Journey 100% arabika EKO Honduras

Producent
Coffee Journey

ZASTOSOWANIE

Kawa Green Blend to 100% arabika z ekologicznych ziaren pochodzących z upraw plantacji zrzeszonych w Kooperacji Raos Marcala.

Kawa Green Blend to niska i przyjemna kwasowość, która rozwija się na podniebieniu w wysoką słodycz mlecznej czekolady, aby na końcu zostawić nas z posmakiem orzechów laskowych. Kawa w odczuciu pełna, bardzo dobrze zbalansowana.

Ziarna kawy palone są w stopniu medium, co oznacza, że kawa palona jest w sposób bardzo zrównoważony i sam proces wypalania nie tłumi jej naturalnego aromatu. Taki typ palenia ziaren najczęściej wybierany jest dla wysokogatunkowych odmian.

Green Blend ma średnią zawartość kofeiny, a crema, czyli pianka, która powstaje na powierzchni kawy zaparzonej pod espresso, ma kolor kasztanowy. Idealna do parzenia zarówno w domu, jak również w restauracjach, kawiarniach i biurach. Sprawdzi się jako kawa pod tradycyjne espresso, americano lub kawę mleczną.

Raos Marcala to spółdzielnia rolnicza założona w 1996 roku i prowadzona przez szesnastu mężczyzn i cztery kobiety. Zrzesza ona rolników, którzy chcą prowadzić uprawy zgodnie z polityką uczciwego handlu. Zawiązana kooperacja promuje prawo do równouprawnienia w kwestiach społecznych i politycznych, gdzie podejmowane decyzje wpływają na  dostęp do programów edukacyjnych i codzienne życie rolników. Producenci mają swoje siedziby w departamencie La Paz, w gminach Márcala, Chinacla, San Jose, Santa Maria, Santiago de Puringla, San Pedro de Tutule, Cabins, Santa Ana i Santa Elena. Przyświeca im idea uprawy kawy i uczestniczenia w całym przedsięwzięciu jako partner, celem opracowania systemu biznesowego funkcjonującego na poziomie regionalnym.

dostawa
DOSTAWA
wysyłka w 24h w dni robocze
opakowanie
OPAKOWANIE
możliwość specjalnego opakowania na prezent

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI
NOWOŚCIAMI ORAZ PROMOCJAMI
NASZE LOKALIZACJE

SALONY SPRZEDAŻY ORAZ PUNKTY SERWISOWE EKSPRESÓW

SPRZEDAŻ (SHOWROOM)
SZKOLENIA
PUNKT PRZYJĘĆ SERWISOWYCH


POZNAŃ - UL. GŁOGOWSKA 144/2

+48 691 762 313
handlowy@abcespresso.pl

DZIAŁ SERWISOWY
– NAPRAWA EKSPRESÓW, CZĘŚCI


POZNAŃ - UL. PORZECZKOWA 2a

+48 667 759 475
biuro@abcespresso.pl
SPRZEDAŻ


WARSZAWA

+48 510 574 066