Akcesoria

Zaparzacze i filtry papierowe

ZOBACZ PRODUKTY

środki czystości

Każda maszyna czy to w Twoim domu czy lokalu to inwestycja. Zadbaj o to, żeby Twój ekspres był czyszczony każdego dnia. Jego odpowiednia konserwacja nie tylko przedłuży jego działanie, ale również będzie miała wpływ na jakość serwowanej przez Ciebie kawy.

Urnex to wiodący producent specjalistycznych środków czystości z których korzystają bariści na całym świecie.

ZOBACZ PRODUKTY

akcesoria baristyczne

Akcesoria dla baristów to podstawa. Tampery, dzbanki, wagi, termometry – wszystko powinno być dobrane jak najbardziej profesjonalnie, a sprzęt powinien być niezawodny. Nie zapominajmy również o unikatowym designie, który nadaje niesamowitą oprawę w tej wyjątkowej pracy.

ZOBACZ PRODUKTY

porcelana

Loveramics to porcelana tworzona z pasją i miłością. Połączenie tych emocji z ciężką pracą pozwala osiągnąć kunszt i wzbudzić ogromny zachwyt. To właśnie udało się producentom z Hongkongu. Naczynia dostępne w wielu kolorach przyciągają wzrok i wpisują się w najwyższe standardy. Loveramics to oficjalny sponsor Mistrzostw Świata Latte Art 2015 w Gothenburgu.

Zestaw łączy w sobie nowoczesny design z tradycyjnym charakterem. Grube ścianki i przestrzeń na powietrze pod dnem filiżanki zapewniają utrzymywanie odpowiedniej temperatury kawy przez długi czas. Proste linie ścianek dodają elegancji, a zaokrąglony kształt dna pozwala na optymalne wydobycie smaku. Naczynia wykonane są z najwyższej klasy porcelany wypalanej w temperaturze 1300℃.

ZOBACZ PRODUKTY

filtry do wody

Woda to coś więcej niż związek chemiczny o wzorze H2O. W zależności od źródła i sposobu uzdatniania, woda może znacząco różnić się pod względem zawartości minerałów i twardości. Filtry BRITA pomagają zapewnić stałą, wysoką jakość wody – poprawiając jej smak i gwarantując idealne parametry w zależności od zastosowania

ZOBACZ PRODUKTY
dostawa
DOSTAWA
wysyłka w 24h w dni robocze
opakowanie
OPAKOWANIE
możliwość specjalnego opakowania na prezent

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI
NOWOŚCIAMI ORAZ PROMOCJAMI
NASZE LOKALIZACJE

SALONY SPRZEDAŻY ORAZ PUNKTY SERWISOWE EKSPRESÓW

SPRZEDAŻ (SHOWROOM)
SZKOLENIA
PUNKT PRZYJĘĆ SERWISOWYCH


POZNAŃ - UL. GŁOGOWSKA 144/2

+48 691 762 313
handlowy@abcespresso.pl

DZIAŁ SERWISOWY
– NAPRAWA EKSPRESÓW, CZĘŚCI


POZNAŃ - UL. PORZECZKOWA 2a

+48 667 759 475
biuro@abcespresso.pl
SPRZEDAŻ


WARSZAWA

+48 510 574 066