Ekspresy

rodzaje

Ekspresy do kawy dzielimy, ze względu na sposób zaparzania, na ciśnieniowe, w których woda przechodzi przez kawę przy pomocy pompy oraz przelewowe, gdzie woda grawitacyjne przepłwa przez grubiej zmielone ziarno. Ekspresy ciśnieniowe ponadto, dzielimy na automatyczne, z wbudowanym młynkiem oraz kolbowe, znane wielbicielom kawiarni.

Różni je wiele kwestii, od smaku naparu do czasu, który jest wymagany na jego przygotowanie. Stąd przed wyborem typu urządzenia warto zapoznać się z opisem każdej z kategorii. 

ZOBACZ PRODUKTY

przeznaczenie

W tym wypadku bardzo trafne jest porównywanie do motoryzacji. Inne auto dobieramy do poruszania się po mieście (ekspres do domu), a jeszcze inne na dalekie trasy, zwłaszcza jeśli mówimy o przewozie dużej ilości osób. Kończąc z kolokwializmami, mówi się o użytku domowym oraz profesjonalnym, przy czym to drugie dotyczy biur i gastronomii. 

ZOBACZ PRODUKTY

producenci

Podczas wielu lat pracy mieliśmy czas na znalezienie producentów zapewnających odpowiedniej jakości urządzenia. Dzięki temu możemy zaproponować ekspresy maksymalnie dopasowane do potrzeb użytkownika.

ZOBACZ PRODUKTY
dostawa
DOSTAWA
wysyłka w 24h w dni robocze
opakowanie
OPAKOWANIE
możliwość specjalnego opakowania na prezent

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI
NOWOŚCIAMI ORAZ PROMOCJAMI
NASZE LOKALIZACJE

SALONY SPRZEDAŻY ORAZ PUNKTY SERWISOWE EKSPRESÓW

SPRZEDAŻ (SHOWROOM)
SZKOLENIA
PUNKT PRZYJĘĆ SERWISOWYCH


POZNAŃ - UL. GŁOGOWSKA 144/2

+48 691 762 313
handlowy@abcespresso.pl

DZIAŁ SERWISOWY
– NAPRAWA EKSPRESÓW, CZĘŚCI


POZNAŃ - UL. PORZECZKOWA 2a

+48 667 759 475
biuro@abcespresso.pl
SPRZEDAŻ


WARSZAWA

+48 510 574 066