Szkolenia

SZKOLENIA BARISTYCZNE

Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach baristycznych. Zapewniamy wprowadzenie merytoryczne jak i pełne szkolenie praktyczne z zakresu espresso, speniania mleka jak i alternatywnych metod zaparzania kawy. W przypadku gastronomii pomagamy także w stworzeniu menu.

SZKOLENIA MASTER MONIN
 
Wspólnie z firmą MONIN postanowiliśmy otworzyć centrum szkoleniowe barmańsko/baristyczne mieszczące się przy ulicy Głogowskiej 144/2. Jesteśmy trzecim studiem (po Warszawie i Krakowie), które gratyfikuje swoich uczestników Certyfikatem Master Monin. Szkolenie trwa jeden dzień, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny.

Pierwsza część (teoretyczna) to  tzw. „MONIN w pigułce”, na którym uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z produktami Monin (sosy, syropy, likiery, puree, bazy koktajlowe), ich podziałem ze względu na zastosowanie, sposobem wytwarzania, historią firmy. Dodatkowo każdy lokal otrzyma darmowy segregator z przepisami podzielony na cztery pory roku, gdzie raz na sezon tj. wiosne, lato, jesień, zimę przesyłane będą karty z przepisami coctaili, moctaili, kaw, czekolad, herbat i lemoniad smakowych adekwatnych do danej pory roku.

Druga część to praktyka, na której to Brand Ambasador Marki przedstawi kilka przepisów z każdego działu (herbaty mrożone, kawy, coctaile, lemoniady, moctaile). Następnie uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego poeksperymentowania z naszymi produktami.

Całość zakończona zostanie wręczeniem Certyfikatów.

Wracając do trzeciego akapitu, pierwsze spotkanie jest zapoznawcze zarówno dla Państwa jak i dla nas. Jeżeli uznają Państwo, że proponowane przez nas rozwiązania np. lemoniady zostaną ciepło przyjęte przez gości waszego lokalu wówczas spotkamy się jeszcze raz, aby pracować nad interesującym fragmentem „smakowego lego” jakim niewątpliwie jest MONIN, które miejmy nadzieję będzie wyróżniać was z pośród innych miejsc na gastronomicznej mapie Poznania.

dostawa
DOSTAWA
wysyłka w 24h w dni robocze
opakowanie
OPAKOWANIE
możliwość specjalnego opakowania na prezent

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI
NOWOŚCIAMI ORAZ PROMOCJAMI
NASZE LOKALIZACJE

SALONY SPRZEDAŻY ORAZ PUNKTY SERWISOWE EKSPRESÓW

SPRZEDAŻ (SHOWROOM)
SZKOLENIA
PUNKT PRZYJĘĆ SERWISOWYCH


POZNAŃ - UL. GŁOGOWSKA 144/2

+48 691 762 313
handlowy@abcespresso.pl

DZIAŁ SERWISOWY
– NAPRAWA EKSPRESÓW, CZĘŚCI


POZNAŃ - UL. PORZECZKOWA 2a

+48 667 759 475
biuro@abcespresso.pl
SPRZEDAŻ


WARSZAWA

+48 510 574 066