producenci

Podczas wielu lat pracy mieliśmy czas na znalezienie producentów zapewnających odpowiedniej jakości urządzenia. Dzięki temu możemy zaproponować ekspresy maksymalnie dopasowane do potrzeb użytkownika.

Dr.Coffee

ZOBACZ PRODUKTY

Fresco

Seria urządzeń o szerokim zakresie zastosowania, odnajdująych się zarówno w gastronomii jak i biurowcach.

Szybkość działania, duże zasobniki, elegancja i niezawodność - jednym slowem FRESCO.

ZOBACZ PRODUKTY

Kaffit

Producent ekspresów z Estonii. Skupia się na jakości wykonania oraz cechach użytkowych. Marka znana jest jednak z minimalistycznej struktury, która stanowi ponadczasowy trend dopasowany do każdego rodzaju wnętrz. Zgodnie z filozofią firmy, mniej znaczy więcej i lepiej, dlatego produkowane urządzenia nie zaskakują mocno swoim wyglądem, za to nadrabiają zdecydowanie funkcjonalnością.

ZOBACZ PRODUKTY

gaggia

Każdy interesujący sie kawą, spotkał sie z tą marką, tym nazwiskiem. Achille Gaggia, konstruktor pierwszrgo ekspresu, który robił espresso. Mówimy o używanych do dziś ekspresach dźwigniowych, w których ciśnienie powstaje przy pomocy tłoka. Obecnie Gaggia produkuje także ekspresy kolbowe oraz automatyczne. Marka funkcjonuje na rynku od 1938 roku.

ZOBACZ PRODUKTY

la vibiemme

Historia firmy zaczęła sie w roku 1976, wraz z autorską modyfikacją grupy E61. Z początku VBM skupiało się na ekspresach domowych tworząc linię Domobar. Z biegiem czasu oferta poszerzyła się o urządzenia do użytku profesjonalnego. Filozofią firmy jest nieustanny rozwój poprzez czynienie rzeczy łatwiejszymi  - WE EVOLVE BY MAKING THINGS SIMPLER.

ZOBACZ PRODUKTY

saeco

Tej marki chyba nie trzeba przedstawiać. Niewątpliwie ekspresy Saeco najdłużej goszczą na polskim rynku. Saeco w swojej ofercie ma urządzenia zarówno domowe jak i profesjonalne, dla biura i gastronomii. 

ZOBACZ PRODUKTY

hlf

HLF Italian Design to wiodąca włoska firma zajmująca się rozwojem i produkcją ekspresów do kawy. Od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji w pełni automatycznych urządzeń, stawiając sobie za cel połączenie najwyższej jakości oferowanej przez klasyczne ekspresy ciśnieniowe z nowoczesnymi technologiami automatyzacji i wyrafinowanym włoskim designem. Urządzenia HLF w pełni zachowują najwyższą jakość napojów i są dostępne wszędzie tam, gdzie tempo życia wpływa na szybkość oferowania usług

ZOBACZ PRODUKTY

bravilor bonamat

Bravilor Bonamat to wyznaczający standardy producent ekspresów przelewowych, ciśnieniowych, automatów do parzenia kawy i warników do wody. To rodzinna firma, działająca od blisko 70 lat. W tym czasie firma wyrosła z handlu hurtowego produktami dla hoteli i gastronomii na specjalistę
i producenta; projektanta, wytwórcę i dostawcę o międzynarodowym wizerunku i ambicjach. Duża część ekspresów tego producenta powstaje w Polsce.

ZOBACZ PRODUKTY
dostawa
DOSTAWA
wysyłka w 24h w dni robocze
opakowanie
OPAKOWANIE
możliwość specjalnego opakowania na prezent

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI
NOWOŚCIAMI ORAZ PROMOCJAMI
NASZE LOKALIZACJE

SALONY SPRZEDAŻY ORAZ PUNKTY SERWISOWE EKSPRESÓW

SPRZEDAŻ (SHOWROOM)
SZKOLENIA
PUNKT PRZYJĘĆ SERWISOWYCH


POZNAŃ - UL. GŁOGOWSKA 144/2

+48 691 762 313
handlowy@abcespresso.pl

DZIAŁ SERWISOWY
– NAPRAWA EKSPRESÓW, CZĘŚCI


POZNAŃ - UL. PORZECZKOWA 2a

+48 667 759 475
biuro@abcespresso.pl
SPRZEDAŻ


WARSZAWA

+48 510 574 066