producenci

Podczas wielu lat pracy mieliśmy czas na znalezienie producentów zapewnających odpowiedniej jakości urządzenia. Dzięki temu możemy zaproponować ekspresy maksymalnie dopasowane do potrzeb użytkownika.

Ascaso

Marka powstała w Barcelonie, w roku 1962. Założyciel, Jesus Ascaso, swoje pierwsze szlify wyrabiał pracując w zakładzie Gaggia założył własną firmę produkującą części do ekspresów do kawy, przy założeniu jak najniższych cen i utrzymaniu najwyższej jakości. Dzięki kontaktom z branży nawiązał współpracę z wieloma technikami i dystrybutorami, co pozwoliło mu na utrzymanie się na rynku.

ZOBACZ PRODUKTY

Kaffit

Producent ekspresów z Estonii. Skupia się na jakości wykonania oraz cechach użytkowych. Marka znana jest jednak z minimalistycznej struktury, która stanowi ponadczasowy trend dopasowany do każdego rodzaju wnętrz. Zgodnie z filozofią firmy, mniej znaczy więcej i lepiej, dlatego produkowane urządzenia nie zaskakują mocno swoim wyglądem, za to nadrabiają zdecydowanie funkcjonalnością.

ZOBACZ PRODUKTY

gaggia

Każdy interesujący sie kawą, spotkał sie z tą marką, tym nazwiskiem. Achille Gaggia, konstruktor pierwszrgo ekspresu, który robił espresso. Mówimy o używanych do dziś ekspresach dźwigniowych, w których ciśnienie powstaje przy pomocy tłoka. Obecnie Gaggia produkuje także ekspresy kolbowe oraz automatyczne. Marka funkcjonuje na rynku od 1938 roku.

ZOBACZ PRODUKTY

la vibiemme

Historia firmy zaczęła sie w roku 1976, wraz z autorską modyfikacją grupy E61. Z początku VBM skupiało się na ekspresach domowych tworząc linię Domobar. Z biegiem czasu oferta poszerzyła się o urządzenia do użytku profesjonalnego. Filozofią firmy jest nieustanny rozwój poprzez czynienie rzeczy łatwiejszymi  - WE EVOLVE BY MAKING THINGS SIMPLER.

ZOBACZ PRODUKTY

saeco

Tej marki chyba nie trzeba przedstawiać. Niewątpliwie ekspresy Saeco najdłużej goszczą na polskim rynku. Saeco w swojej ofercie ma urządzenia zarówno domowe jak i profesjonalne, dla biura i gastronomii. 

ZOBACZ PRODUKTY

hlf

HLF Italian Design to wiodąca włoska firma zajmująca się rozwojem i produkcją ekspresów do kawy. Od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji w pełni automatycznych urządzeń, stawiając sobie za cel połączenie najwyższej jakości oferowanej przez klasyczne ekspresy ciśnieniowe z nowoczesnymi technologiami automatyzacji i wyrafinowanym włoskim designem. Urządzenia HLF w pełni zachowują najwyższą jakość napojów i są dostępne wszędzie tam, gdzie tempo życia wpływa na szybkość oferowania usług

ZOBACZ PRODUKTY

jura

Szwajcarski producent urządzeń segmentu premium. Dość rzec, że ambasadorem marki jest sam Roger Federer. Urzekający desing, szwajcarska precyzja i opatentowany proces ekstrakcji pulsacyjnej - to działa, i to jeszcze jak!

ZOBACZ PRODUKTY

necta

Marka tworząca wraz Saeco markę EVOCA Group. Necta specjalizuje się w wszelkiego rodzaju urządzeniach vendingowych, doskonale łącząc swoje doświadczenia z tego obszaru z produkcją zaawansowanych ekspresów automatycznych segmentu profesjonalnego.

ZOBACZ PRODUKTY

bravilor bonamat

Bravilor Bonamat to wyznaczający standardy producent ekspresów przelewowych, ciśnieniowych, automatów do parzenia kawy i warników do wody. To rodzinna firma, działająca od blisko 70 lat. W tym czasie firma wyrosła z handlu hurtowego produktami dla hoteli i gastronomii na specjalistę
i producenta; projektanta, wytwórcę i dostawcę o międzynarodowym wizerunku i ambicjach. Duża część ekspresów tego producenta powstaje w Polsce.

ZOBACZ PRODUKTY
dostawa
DOSTAWA
wysyłka w 24h w dni robocze
opakowanie
OPAKOWANIE
możliwość specjalnego opakowania na prezent

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI
NOWOŚCIAMI ORAZ PROMOCJAMI
NASZE LOKALIZACJE

SALONY SPRZEDAŻY ORAZ PUNKTY SERWISOWE EKSPRESÓW

SPRZEDAŻ (SHOWROOM)
SZKOLENIA
PUNKT PRZYJĘĆ SERWISOWYCH


POZNAŃ - UL. GŁOGOWSKA 144/2

+48 691 762 313
handlowy@abcespresso.pl

DZIAŁ SERWISOWY
– NAPRAWA EKSPRESÓW, CZĘŚCI


POZNAŃ - UL. PORZECZKOWA 2a

+48 667 759 475
biuro@abcespresso.pl
SPRZEDAŻ


WARSZAWA

+48 510 574 066