przeznaczenie

W tym wypadku bardzo trafne jest porównywanie do motoryzacji. Inne auto dobieramy do poruszania się po mieście (ekspres do domu), a jeszcze inne na dalekie trasy, zwłaszcza jeśli mówimy o przewozie dużej ilości osób. Kończąc z kolokwializmami, mówi się o użytku domowym oraz profesjonalnym, przy czym to drugie dotyczy biur i gastronomii. 

Ekspres do biura

Biura, to bardzo specyficzne środowiska. Kawa ma być na 5 minut temu, zrobić się bez żadnego wysiłku, ponadto ma by dobra. Brzmi trochę niemożliwe, ale jednak da się! Odpowiednio większa moc, pojemność zasobników, repertuar napojów, zasilanie wodą z sieci, odprowadzenie ocieku i fusów na zewnątrz... To zaledwie kilka rozwiązań, które już czynią pozornie niemożliwe możliwym. 

ZOBACZ PRODUKTY

Ekspres do domu

Ile kaw dziennie pijesz? Jakich kaw? Może Ty pijesz samą czarną kawę, ale co z gośćmi? Odpowiadając sobie między innymi na te fundamentalne pytania wejdziesz na dobrą drogę, która doprowadzi Cię do docelowego urządzenia. 

ZOBACZ PRODUKTY

Ekspres do gastronomii

Mówi się, że kto nie pracował w gastronomii, nie zna życia. Abstrahując od tego spostrzeżenia, na pewno zgodzicie się, że dobre narzędzie jest niebywale pomocne w ciężkiej pracy. I takim narzędziem ma być właśnie ekspres do kawy w branży gastronomicznej. 

ZOBACZ PRODUKTY
dostawa
DOSTAWA
wysyłka w 24h w dni robocze
opakowanie
OPAKOWANIE
możliwość specjalnego opakowania na prezent

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI
NOWOŚCIAMI ORAZ PROMOCJAMI
NASZE LOKALIZACJE

SALONY SPRZEDAŻY ORAZ PUNKTY SERWISOWE EKSPRESÓW

SPRZEDAŻ (SHOWROOM)
SZKOLENIA
PUNKT PRZYJĘĆ SERWISOWYCH


POZNAŃ - UL. GŁOGOWSKA 144/2

+48 691 762 313
handlowy@abcespresso.pl

DZIAŁ SERWISOWY
– NAPRAWA EKSPRESÓW, CZĘŚCI


POZNAŃ - UL. PORZECZKOWA 2a

+48 667 759 475
biuro@abcespresso.pl
SPRZEDAŻ


WARSZAWA

+48 510 574 066