rodzaje

Ekspresy do kawy dzielimy, ze względu na sposób zaparzania, na ciśnieniowe, w których woda przechodzi przez kawę przy pomocy pompy oraz przelewowe, gdzie woda grawitacyjne przepłwa przez grubiej zmielone ziarno. Ekspresy ciśnieniowe ponadto, dzielimy na automatyczne, z wbudowanym młynkiem oraz kolbowe, znane wielbicielom kawiarni.

Różni je wiele kwestii, od smaku naparu do czasu, który jest wymagany na jego przygotowanie. Stąd przed wyborem typu urządzenia warto zapoznać się z opisem każdej z kategorii. 

automatyczne

Ekspresy automatyczne to doskonałe rozwiązanie dla biura i domu. Są bardzo proste w obsłudze, mają ciekawy i profesjonalny design, menu jak z prawdziwej kawiarni , a co najważniejsze potrafią zaparzyć wspaniałe, aromatyczne, intensywne espresso. To wszystko za naciśnięciem jednego guzika! Wielkość i rodzaj sprzętu dobieramy pod Wasze oczekiwania. A może macie już wybrany swój ulubiony model?

ZOBACZ PRODUKTY

przelewowe

Czarna, mocna, esencjonalna… Prosto z dzbanka lub termosu, jak w amerykańskim filmie! Wszędzie się wpasuje – w domu, w biurze, w kawiarni i w hotelu. W różnych rozmiarach, w różnych kolorach, z szerokim zakresem wydajności.

ZOBACZ PRODUKTY

kolbowe

Pochodzą z Włoch, ale są używane na całym świecie. Niesamowity smak espresso, doskonale spienione mleko oraz majestatyczny wygląd tych maszyn sprawia, że nie możemy się bez nich obejść. Pełna kontrola w trakcie zaparzania daje wspaniały efekt w filiżance naszego gościa. Znajdź odpowiedni ekspres do Twojego lokalu.

ZOBACZ PRODUKTY
dostawa
DOSTAWA
wysyłka w 24h w dni robocze
opakowanie
OPAKOWANIE
możliwość specjalnego opakowania na prezent

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI
NOWOŚCIAMI ORAZ PROMOCJAMI
NASZE LOKALIZACJE

SALONY SPRZEDAŻY ORAZ PUNKTY SERWISOWE EKSPRESÓW

SPRZEDAŻ (SHOWROOM)
SZKOLENIA
PUNKT PRZYJĘĆ SERWISOWYCH


POZNAŃ - UL. GŁOGOWSKA 144/2

+48 691 762 313
handlowy@abcespresso.pl

DZIAŁ SERWISOWY
– NAPRAWA EKSPRESÓW, CZĘŚCI


POZNAŃ - UL. PORZECZKOWA 2a

+48 667 759 475
biuro@abcespresso.pl
SPRZEDAŻ


WARSZAWA

+48 510 574 066