HLF 2700 self-cleaning

2700

Informacje
W pełni zautomatyzowany system czyszczenia układu mleka!
Producent
HLF

ZASTOSOWANIE

Jaka jest największa bolączka ekspresów pracujących w oparciu o świeże mleko? Oczywiście chodzi o kwestię codziennego czyszczenia, 
bez którego  utrzymanie urządzenia w czystości i sprawności jest absolutnie niemożliwe. Najwięcej działań serwisowych w biurach, dotyczy
niedrożnego układu mleka. Przy czym przyczyną niedrożności często są kilkudniowe osady z resztek mleka, które z higieną i dobrym smakiem nie mają nic wspólnego.

Nieregularność, a często brak czyszczenia wynika z czynnika ludzkiego. Marka HLF wyszła naprzeciw tej kwestii, jako pierwsza na świecie, tworząc urządzenie, które w sposób w 100% zautomatyzowany czyści układ mleka. Ponadto urządzenie w ramach systemu Android może samo załączyć program o wybranej godzinie.

Automatyczne czyszczenie, idealna pianka mleczna, stalowy zaparzacz oraz potężna wydajność na poziomie 500 kaw dziennie - wszystkie te cychy czynią model 2700 urządzeniem wręcz idealnym. Dopełnieniem całości jest łatwość obsługi za pośrednictwem dużego ekranu dotykowego, który zapewnia pełen pakiet multimediów.

 

dostawa
DOSTAWA
wysyłka w 24h w dni robocze
opakowanie
OPAKOWANIE
możliwość specjalnego opakowania na prezent

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI
NOWOŚCIAMI ORAZ PROMOCJAMI
NASZE LOKALIZACJE

SALONY SPRZEDAŻY ORAZ PUNKTY SERWISOWE EKSPRESÓW

SPRZEDAŻ (SHOWROOM)
SZKOLENIA
PUNKT PRZYJĘĆ SERWISOWYCH


POZNAŃ - UL. GŁOGOWSKA 144/2

+48 691 762 313
handlowy@abcespresso.pl

DZIAŁ SERWISOWY
– NAPRAWA EKSPRESÓW, CZĘŚCI


POZNAŃ - UL. PORZECZKOWA 2a

+48 667 759 475
biuro@abcespresso.pl
SPRZEDAŻ


WARSZAWA

+48 510 574 066